Menu Close

Pabaigta vykdyti programa „Paauglių gyvenimo ypatumai“.

Mažeikių rajono pedagoginė psichologinė tarnyba 2017 m. gegužės – birželio mėn. vykdė visuomenės sveikatos rėmimo programą „Paauglių gyvenimo ypatumai“. Programos tikslas: didinti šeimų atsakomybę kuriant saugią ir sveiką aplinką sau ir savo vaikams. Buvo pravesti mokymai paauglių grupei, kursai tėvams, mokyklose suorganizuotas protų mūšis „Priklausomybė – tai rimta. Svarbu žinoti“.

 

Efektyvios tėvystės įgūdžių ugdymo kursuose dalyvavę tėvai džiaugėsi įgytomis žiniomis, kurias jau išbandė kasdieniame gyvenime, bendravime su vaikais ir mato akivaizdžius pokyčius santykiuose su jais. Tėvai įvardino, kad pradėjo daugiau bendrauti su vaikais, skirti daugiau laiko jiems. Tėvai norėtų ir ateityje dalyvauti panašiuose mokymuose su daugiau praktinių užsiėmimų.

 

Paauglių grupės mokymų dalyviai nurodė, kad programa jiems buvo įdomi, naudinga, jos metu pagilino savo žinias apie psichoaktyvių medžiagų poveikį ir vartojimo pasekmes, praplėtė  požiūrį į minėtų medžiagų vartojimą, sužinojo būdų, kaip mažinti arba nutraukti psichoaktyvių medžiagų vartojimą. Užbaigę mokymus dalyviai minėjo, kad pabandys keisti savo gyvenimo būdą ir tikisi, kad pavyks.

 

Mažeikių rajono mokyklose pravestas renginys: protų mūšis „Priklausomybė – tai rimta. Svarbu žinoti“. Į renginį įsitraukė 7 mokyklos. Mokykloms buvo išsiųsti renginio nuostatai ir metodinė medžiaga. Mokiniai turėjo galimybę pagilinti žinias apie priklausomybę, žalingus įpročius. Pateikti klausimai skatino diskutuoti, dalintis. Mokykloms buvo įteikti prizai – dovanų kuponai į Boulingo klubą. 

Skip to content